Bloober Team na Summer Game Fest przyjechał z trzecią odsłoną serii horrorów Layers of Fear

Bloober Team na Summer Game Fest przyjechał z trzecią odsłoną serii horrorów Layers of Fear

Polskie studio Bloober Team od 2016 roku dostarcza nam kolejne odsłony serii pierwszoosobowych horrorów Layers of Fear. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w przyszłym roku ogramy trzecią odsłonę serii. Co ciekawe, w tytule nie uświadczymy cyfry "3", a gra nazywać się będzie po prostu Layers of Fears (zwróćcie uwagę na "s" na końcu). O grze na razie nic więcej nie wiadomo, ale możemy być pewni, że znów będzie strasznie. Zobaczcie zwiastun.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!