Bloober Team na Summer Game Fest przyjechał z trzecią odsłoną serii horrorów Layers of Fear

Bloober Team na Summer Game Fest przyjechał z trzecią odsłoną serii horrorów Layers of Fear

Polskie studio Bloober Team od 2016 roku dostarcza nam kolejne odsłony serii pierwszoosobowych horrorów Layers of Fear. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w przyszłym roku ogramy trzecią odsłonę serii. Co ciekawe, w tytule nie uświadczymy cyfry "3", a gra nazywać się będzie po prostu Layers of Fears (zwróćcie uwagę na "s" na końcu). O grze na razie nic więcej nie wiadomo, ale możemy być pewni, że znów będzie strasznie. Zobaczcie zwiastun.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.