Mechaniczny Pinokio niczym Łowca z Bloodborne. Rozgrywka z Lies of P

Mechaniczny Pinokio niczym Łowca z Bloodborne. Rozgrywka z Lies of P

Jakiś czas temu informowałem Was, że studio Round8 pracuje nad grą akcji, w której wcielimy się w mechanicznego Pinokia szukającego człowieka o imieniu (a jakże) Geppetto w mrocznym mieście Krat, pełnym potworów. Bohater, aby dotrzeć do celu, będzie musiał zmierzyć się z rzeszą potworów, co widać na nowym materiale przepełnionym rozgrywką.

Bloodborne 2? Nie, to Lies of P, czyli historia Pinokio opowiedziana na nowo

Bloodborne 2? Nie, to Lies of P, czyli historia Pinokio opowiedziana na nowo

Cóż, studio Round8 Studio szykuje dość... intrygujący projekt. Nie dość, że szykowana przez cypryjskiego dewelopera gra wygląda bardzo bliźniaczo w stosunku do Bloodborne to jeszcze będzie dość luźną interpretacją Pinokia, gdzie metalowy chłopiec szukać będzie swojego mistrza, Geppetta. Przyjrzyjcie się.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.