Bloodborne 2? Nie, to Lies of P, czyli historia Pinokio opowiedziana na nowo

Bloodborne 2? Nie, to Lies of P, czyli historia Pinokio opowiedziana na nowo

Cóż, studio Round8 Studio szykuje dość... intrygujący projekt. Nie dość, że szykowana przez cypryjskiego dewelopera gra wygląda bardzo bliźniaczo w stosunku do Bloodborne to jeszcze będzie dość luźną interpretacją Pinokia, gdzie metalowy chłopiec szukać będzie swojego mistrza, Geppetta. Przyjrzyjcie się.

Far Cry 6

Far Cry 6

Far Cry 6, pomimo iż tematem przewodnim jest rewolucja, sam w sobie rewolucją nie jest. Po raz kolejny bowiem dostajemy grę z otwartym światem, gdzie otrzymujemy spory arsenał i sporą swobodę działania, a wszystko po to, by zgładzić tego głównego złego, w którego tym razem wcielił się nie kto inny, jak Gus z Breaking Bad, czyli Giancarlo Esposito. Twórcom udało oddać się klimat rewolucji, w dużej mierze dzięki dobrze rozpisanym postaciom pobocznym oraz ścieżce dźwiękowej. ¡Viva la Libertad!

The Medium

The Medium

Akcja produkcji umiejscowiona została w Krakowie pod koniec ubiegłego wieku. Gracz wciela się w Mariannę, poznając bohaterkę w momencie, kiedy szykuje się do pożegnania najbliższej sobie osoby - ojczyma. Ojczym prowadził zakład pogrzebowy, co - jak się szybko okazuje - pomogło rozwinąć umiejętności protagonistki, jakimi są rozmowa ze zmarłymi, pomoc w odejściu ze świata realnego oraz przenikanie do tego drugiego świata. Tytułowe medium.