Yakuza 8 potwierdzona, a Like a Dragon: Ishin! otrzyma rekame

Yakuza 8 potwierdzona, a Like a Dragon: Ishin! otrzyma rekame

Kolejne dobre wiadomości dla fanów Yakuzy, a właściwie Like a Dragon, bo tak od teraz u nas ma nazywać się ta seria. W 2024 roku zagramy w ósmą odsłonę cyklu, co zostało zapowiedziane na imprezie RGG Summit 2022. W Like a Dragon 8 ponownie spotkamy głównego protagonistę serii, Kiryu Kazumę, ale podczas fabuły wcielimy się w dwie postacie - Kiryu towarzyszyć będzie Kasuga, co widać na pierwszym teaserze.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.