W poszukiwaniu nadprzyrodzonych zjawisk! Zwiastun Little Devil Inside

W poszukiwaniu nadprzyrodzonych zjawisk! Zwiastun Little Devil Inside

Little Devil Inside to niezależna produkcja tworzona od 2015 roku przez studio Neostream, która już niedługo ukaże się na PS5 i PS4. W tytule zwiedzimy świat stylizowany na epokę wiktoriańską, gdzie szukać będziemy szukać nadprzyrodzonych zjawisk, jednocześnie walcząc o przetrwanie - czy to ścierając się z potwornymi oponentami czy szukając niezbędnego do przeżycia pożywienia. Tytuł będzie więc grą akcji z elementami RPG i survivalu. Zobaczcie zwiastun wprost ze State of Play.

Far Cry 6

Far Cry 6

Far Cry 6, pomimo iż tematem przewodnim jest rewolucja, sam w sobie rewolucją nie jest. Po raz kolejny bowiem dostajemy grę z otwartym światem, gdzie otrzymujemy spory arsenał i sporą swobodę działania, a wszystko po to, by zgładzić tego głównego złego, w którego tym razem wcielił się nie kto inny, jak Gus z Breaking Bad, czyli Giancarlo Esposito. Twórcom udało oddać się klimat rewolucji, w dużej mierze dzięki dobrze rozpisanym postaciom pobocznym oraz ścieżce dźwiękowej. ¡Viva la Libertad!

The Medium

The Medium

Akcja produkcji umiejscowiona została w Krakowie pod koniec ubiegłego wieku. Gracz wciela się w Mariannę, poznając bohaterkę w momencie, kiedy szykuje się do pożegnania najbliższej sobie osoby - ojczyma. Ojczym prowadził zakład pogrzebowy, co - jak się szybko okazuje - pomogło rozwinąć umiejętności protagonistki, jakimi są rozmowa ze zmarłymi, pomoc w odejściu ze świata realnego oraz przenikanie do tego drugiego świata. Tytułowe medium.