W poszukiwaniu nadprzyrodzonych zjawisk! Zwiastun Little Devil Inside

W poszukiwaniu nadprzyrodzonych zjawisk! Zwiastun Little Devil Inside

Little Devil Inside to niezależna produkcja tworzona od 2015 roku przez studio Neostream, która już niedługo ukaże się na PS5 i PS4. W tytule zwiedzimy świat stylizowany na epokę wiktoriańską, gdzie szukać będziemy szukać nadprzyrodzonych zjawisk, jednocześnie walcząc o przetrwanie - czy to ścierając się z potwornymi oponentami czy szukając niezbędnego do przeżycia pożywienia. Tytuł będzie więc grą akcji z elementami RPG i survivalu. Zobaczcie zwiastun wprost ze State of Play.

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.