W poszukiwaniu nadprzyrodzonych zjawisk! Zwiastun Little Devil Inside

W poszukiwaniu nadprzyrodzonych zjawisk! Zwiastun Little Devil Inside

Little Devil Inside to niezależna produkcja tworzona od 2015 roku przez studio Neostream, która już niedługo ukaże się na PS5 i PS4. W tytule zwiedzimy świat stylizowany na epokę wiktoriańską, gdzie szukać będziemy szukać nadprzyrodzonych zjawisk, jednocześnie walcząc o przetrwanie - czy to ścierając się z potwornymi oponentami czy szukając niezbędnego do przeżycia pożywienia. Tytuł będzie więc grą akcji z elementami RPG i survivalu. Zobaczcie zwiastun wprost ze State of Play.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.