Oferta PlayStation Plus na sierpień 2022 roku

Oferta PlayStation Plus na sierpień 2022 roku

Mimo że jest środek wakacji, Sony z pewnością nie jest na urlopie, bo sierpniowa oferta PlayStation Plus jest naprawdę bardzo solidna! Skorzystamy z pięknej, słonecznej pogody, by pojeździć nieco na desce, następnie, jako Ichiban Kasuga weźmiemy się z mafijne porachunki w japońskiej Jokohamie, a w końcu - jako "żółty kapturek" - postaramy się uciec z Paszczy.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?