[AKTUALIZACJA] Gollum skrada się na pierwszej rozgrywce

[AKTUALIZACJA] Gollum skrada się na pierwszej rozgrywce

Na początku września zagramy w nową produkcję z uniwersum Władcy Pierścieni - mianowicie, wcielimy się w przebiegłego Golluma. Właśnie po raz pierwszy opublikowano konkretną rozgrywkę, na której widzimy stworka ukrywającego się w trawie, nurkującego czy mierzącego się z Nazgulami, wszystko po to, by odzyskać utracony pierścień. Zobaczcie sami.

Gollum zacznie skradanie ku pierścieniowi 1 września

Gollum zacznie skradanie ku pierścieniowi 1 września

Poznaliśmy dokładną datę premiery nowej gry korzystającej pełnymi garściami z uniwersum wykreowanego przez J. R. R. Tolkiena. The Lord of the Rings: Gollum ukaże się dokładnie wtedy, kiedy nasze pociechy rozpoczną nowy rok szkolny - 1 września 2022 roku. To wtedy były hobbit rozpocznie swoje skradanie w jednym celu - by odzyskać swój ukochany skarb.

Podwójna osobowość Golluma. Nowy zwiastun The Lord of the Rings: Gollum

Podwójna osobowość Golluma. Nowy zwiastun The Lord of the Rings: Gollum

Gra skradankowa, w której wcielimy się w Golluma, znanego z Władcy Pierścieni i Hobbita, ukaże się w przyszłym roku. Twórcy tymczasem prezentują nam filmowy zwiastun, z którego wynika, że Sméagol nie będzie wyłącznie się ukrywał, ale też - od czasu do czasu - spuści orkom łomot.

Gollum na pierwszych obrazkach

Gollum na pierwszych obrazkach

Jak informowaliśmy przeszło rok temu, studio Daedalic pracuje nad grą z Gollumem w roli głównej, która uzupełni historię tego ex-hobbita znaną z książek czy filmowych adaptacji. Właśnie opublikowano pierwsze obrazki z gry. Jak Wam się podoba wizja Golluma niemieckiego studia?

Dzięki studiu Daedalic poznamy historię Golluma

Dzięki studiu Daedalic poznamy historię Golluma

Niemieckie studio Daedalic ogłosiło, że pracuje nad grą, która skupi się na postaci Golluma, ex-hobbita, który odegrał sporą rolę w wydarzeniach znanych z Władcy Pierścieni. Jednak tym razem dowiemy się, co działo się ze Sméagolem od momentu, kiedy wszedł w posiadanie Jedynego Pierścienia do czasu rozpoczęcia przygody Drużyny Pierścienia i spółki.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.