Strażnicy Galaktyki na ratunek… galaktyce! Dziś premiera Marvel’s Guardians of the Galaxy

Strażnicy Galaktyki na ratunek… galaktyce! Dziś premiera Marvel’s Guardians of the Galaxy

Kolejni bohaterowie Marvela zagościli w czytnikach (na dyskach) naszych konsol. Dzisiaj bowiem debiutuje Marvel's Guardians of the Galaxy, w której, jako Star Lord z ekipą będziemy starać się zażegnać kolejny, kosmiczny konflikt. I choć Strażnicy mieli już swój debiut w grach wideo za sprawą przygodówki Telltale, tym razem otrzymujemy grę akcji z prawdziwego zdarzenia. Zobaczcie zwiastun premierowy.

Kolejni bohaterowie Marvela na naszych konsolach. Jeszcze w tym roku zagramy Strażnikami Galaktyki

Kolejni bohaterowie Marvela na naszych konsolach. Jeszcze w tym roku zagramy Strażnikami Galaktyki

Moda na marvelowskich bohaterów trwa. Kolejnymi komiksowymi herosami, którzy zagoszczą na naszych konsolach, będą Strażnicy Galaktyki, znani szerzej dzięki niedawnym filmom z serii MCU. Za produkcję Marvel's Guardians of the Galaxy odpowiedzialne jest studio Eidos Montreal, a tytuł będzie trzecioosobową grą single-player. Głównym protagonistą będzie Star Lord, któremu towarzyszyć będą m. in. Gamora, Drax czy Rocket. Zobaczcie pierwszy zwiastun oraz rozgrywkę.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?