Strażnicy Galaktyki na ratunek… galaktyce! Dziś premiera Marvel’s Guardians of the Galaxy

Strażnicy Galaktyki na ratunek… galaktyce! Dziś premiera Marvel’s Guardians of the Galaxy

Kolejni bohaterowie Marvela zagościli w czytnikach (na dyskach) naszych konsol. Dzisiaj bowiem debiutuje Marvel's Guardians of the Galaxy, w której, jako Star Lord z ekipą będziemy starać się zażegnać kolejny, kosmiczny konflikt. I choć Strażnicy mieli już swój debiut w grach wideo za sprawą przygodówki Telltale, tym razem otrzymujemy grę akcji z prawdziwego zdarzenia. Zobaczcie zwiastun premierowy.

Kolejni bohaterowie Marvela na naszych konsolach. Jeszcze w tym roku zagramy Strażnikami Galaktyki

Kolejni bohaterowie Marvela na naszych konsolach. Jeszcze w tym roku zagramy Strażnikami Galaktyki

Moda na marvelowskich bohaterów trwa. Kolejnymi komiksowymi herosami, którzy zagoszczą na naszych konsolach, będą Strażnicy Galaktyki, znani szerzej dzięki niedawnym filmom z serii MCU. Za produkcję Marvel's Guardians of the Galaxy odpowiedzialne jest studio Eidos Montreal, a tytuł będzie trzecioosobową grą single-player. Głównym protagonistą będzie Star Lord, któremu towarzyszyć będą m. in. Gamora, Drax czy Rocket. Zobaczcie pierwszy zwiastun oraz rozgrywkę.

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.