Nie tylko Spider-Man! Insomniacy tworzą grę z najbardziej znanym X-Menem

Nie tylko Spider-Man! Insomniacy tworzą grę z najbardziej znanym X-Menem

Trzeba przyznać, że studio Insomniac to prawdziwy skarb dla Sony. Twórcy Ratcheta i Clanka nie dość, że pracują nad sequelem doskonałego Spider-Mana to dodatkowo wzięli na warsztat kolejnego bohatera Marvela - Logna, zwanego szerzej jako Wolverine, członka grupy X-Men! деньги без проверки кредитной истории

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.