Metro za darmo w 1/3

Metro za darmo w 1/3

Deep Silver, wydawca Metro Redux, czyli zremasterowanych Metro 2033 oraz Metro: Last Light, sprawił graczom miłą niespodziankę i udostępnił obie gry w wersji na PS4 częściowo za darmo.

Premierowy zwiastun Metro Redux

Premierowy zwiastun Metro Redux

Do sieci trafił premierowy zwiastun Metro Redux. Remake Metro 2033 oraz Metro: Last Light pojawi się na półkach sklepowych w najbliższy piątek, 29 sierpnia.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

Man of Medan to część antologii, na którą składać się będzie kilka bliźniaczych produkcji. Już teraz wiadomo, że w 2020 roku odwiedzimy mroczne miasteczko Little Hope. Zanim jednak to nastąpi, twórcy najpierw zabierają nas na wody otaczające Polinezję Francuską, by w towarzystwie pięciu młodych ludzi odkryć tajemnicę pewnego okrętu.

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Activision ostatnimi czasy rozpieszcza fanów Crasha. W zeszłym roku ogrywać mogliśmy odświeżoną, platformową trylogię, a teraz ponownie wcielamy się w odświeżonego jamraja, tym razem za kierownicą gokarta. Crash Team Racing Nitro-Fueled pozwala nam pościgać się w stylu, jaki znany jest przede wszystkim posiadaczom konsol Nintendo za sprawą serii Mario Kart.

Na tapecie
Yooka-Laylee and the Impossible Lair