Metro za darmo w 1/3

Metro za darmo w 1/3

Deep Silver, wydawca Metro Redux, czyli zremasterowanych Metro 2033 oraz Metro: Last Light, sprawił graczom miłą niespodziankę i udostępnił obie gry w wersji na PS4 częściowo za darmo.

Premierowy zwiastun Metro Redux

Premierowy zwiastun Metro Redux

Do sieci trafił premierowy zwiastun Metro Redux. Remake Metro 2033 oraz Metro: Last Light pojawi się na półkach sklepowych w najbliższy piątek, 29 sierpnia.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Spider-Man od Insomniac Games zdobył serca graczy w 2018 roku, i to nie tylko fanów komiksów od Marvela. Był to po prostu bardzo fajny tytuł, z ciekawą fabułą i bardzo przemyślaną rozgrywką. Dwa lata później, na start nowej generacji konsol, Insomaniacy przygotowali kolejnego Spidera. Peter Parker ma jednak tym razem wolne, a porządku w Nowym Jorku pilnuje Miles Morales.

Astro’s Playroom

Astro’s Playroom

Jest! Na rynku jest już konsola nowej generacji firmy Sony, PlayStation 5. Po siedmiu latach, co zresztą jest kompletnym standardem, doczekaliśmy się sprzętu pomyślanego o przyszłości, z dyskiem SSD, znacznie wydajniejszymi bebechami oraz wspaniałym padem Dualsense. Poznajcie Astro, czyli robocika, który Wam to wszystko prezentuje.