Przedstawienie czas zacząć! Polacy pokazują Phantom Hellcat

Przedstawienie czas zacząć! Polacy pokazują Phantom Hellcat

Rodzimy deweloperzy ze studia Ironbird Creations, na rozpoczynających się targach gamescom, ujawnili swoją nową produkcję - Phantom Hellcat. W tytule wcielimy się w Jolene, która uwolniła demony tkwiące w teatralnych rekwizytach. Te porwały jej matkę, a bohaterka - by ją uwolnić - będzie musiała wcielić się w rolę bohaterów wielu teatralnych sztuk, które odegramy nieco inaczej. Cechą wyróżniającą produkcję będzie płynne przechodzenie z perspektywy 3D do 2.5D.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?