Przedstawienie czas zacząć! Polacy pokazują Phantom Hellcat

Przedstawienie czas zacząć! Polacy pokazują Phantom Hellcat

Rodzimy deweloperzy ze studia Ironbird Creations, na rozpoczynających się targach gamescom, ujawnili swoją nową produkcję - Phantom Hellcat. W tytule wcielimy się w Jolene, która uwolniła demony tkwiące w teatralnych rekwizytach. Te porwały jej matkę, a bohaterka - by ją uwolnić - będzie musiała wcielić się w rolę bohaterów wielu teatralnych sztuk, które odegramy nieco inaczej. Cechą wyróżniającą produkcję będzie płynne przechodzenie z perspektywy 3D do 2.5D.

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök