Na PS5 zmierza nowy slasher. Poznajcie Ewkę

Na PS5 zmierza nowy slasher. Poznajcie Ewkę

Na PlayStation Showcase zaprezentowano nowy slasher, nad którym pracują koreańczycy ze studia Shift Up. W grze wcielimy się w tytułową Ewę, która w postapokaliptycznym świecie, opuszczonym w zasadzie przez ludzi, zmierzymy się z najeźdźcami o nazwie NA:tives. Rozgrywka ma przypominać serię God of War, a klimatem produkcja zbliżona będzie chociażby do NieR:Automaty. займы безработным без отказа

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.