Quantum Error przypomina o sobie nowym zwiastunem

Quantum Error przypomina o sobie nowym zwiastunem

Quantum Error to tytuł opracowywany przez niewielkie, amerykańskie studio TeamKill Media. W grze, dziejącej się w przyszłości, wcielimy się w strażaków, którzy będą mieli za zadanie uratować ocalałych pracowników firmy Monad, zajmującej się... wszczepianiem do układu nerwowego ludzi modułów zmieniających ich w cyborgi. Gra ma łączyć elementy sci-fi z horrorem, akcję będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?