Quantum Error przypomina o sobie nowym zwiastunem

Quantum Error przypomina o sobie nowym zwiastunem

Quantum Error to tytuł opracowywany przez niewielkie, amerykańskie studio TeamKill Media. W grze, dziejącej się w przyszłości, wcielimy się w strażaków, którzy będą mieli za zadanie uratować ocalałych pracowników firmy Monad, zajmującej się... wszczepianiem do układu nerwowego ludzi modułów zmieniających ich w cyborgi. Gra ma łączyć elementy sci-fi z horrorem, akcję będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby.

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.