Quantum Error przypomina o sobie nowym zwiastunem

Quantum Error przypomina o sobie nowym zwiastunem

Quantum Error to tytuł opracowywany przez niewielkie, amerykańskie studio TeamKill Media. W grze, dziejącej się w przyszłości, wcielimy się w strażaków, którzy będą mieli za zadanie uratować ocalałych pracowników firmy Monad, zajmującej się... wszczepianiem do układu nerwowego ludzi modułów zmieniających ich w cyborgi. Gra ma łączyć elementy sci-fi z horrorem, akcję będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby.

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök