Remake Resident Evil 4 na nowych materiałach

Remake Resident Evil 4 na nowych materiałach

W marcu zagramy w nowy remake Resident Evil, tym razem części czwartej, wydanej oryginalnie w 2005 roku. Agent Leon S. Kennedy ponownie wyruszy na ratunek córce prezydenta Stanów Zjednoczonych, przetrzymywanej przez członków tajemniczego kultu. Zobaczcie zwiastun fabularny oraz nieco rozgrywki.

Resident Evil z kolejnym remakiem. Zgodnie z kolejnością, tym razem czas na część czwartą

Resident Evil z kolejnym remakiem. Zgodnie z kolejnością, tym razem czas na część czwartą

Ostatnimi czasy otrzymaliśmy pełnoprawny remake drugiej i trzeciej odsłony serii Resident Evil, teraz przyszedł czas na odświeżenie "czwórki"! Remake Resident Evil 4 ukaże się w przyszłym roku i zapewni ulepszoną rozgrywkę, grafikę godną obecnej generacji i lekko przebudowaną fabułę, jednakże wierną oryginałowi. To tyle suchych faktów, myślę, że lepiej dla was, jeśli obejrzycie pierwszy zwiastun i przypomnicie sobie, jak to było 17 lat temu...

Capcom wyda na PlayStation 4 trzy Residenty. Tyle, że stare

Capcom wyda na PlayStation 4 trzy Residenty. Tyle, że stare

Capcom poinformował, że w tym roku na PlayStation 4 zostaną wydane Residenty 4, 5 i 6. Wydawca tłumaczy swoją decyzję chęcią przedstawienia tych tytułów graczom, którzy nie posiadali konsol poprzednich generacji. Poprzednich, bo Resident Evil 4 to gra z PS2, która pojawiła się w formie remastera na PS3, a więc teraz będziemy mieć do czynienia z remasterem remastera...

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök