Samotnie na nieznanej planecie. Zwiastun Scars Above

Samotnie na nieznanej planecie. Zwiastun Scars Above

W grudniu ukaże się Scars Above, gra TPP spod dłuta studia Mad Head Games. W grze, w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach, trafimy na nieznaną planetę. Wcielimy się w astronautkę i badaczkę, która będzie musiała dowiedzieć się, jak przeniosła się z Ziemi na tajemniczy glob oraz odnaleźć swoich towarzyszy. Po drodze czekać nas będzie sporo walk z obcymi monstrami oraz rozwiązywanie zagadek środowiskowych.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?