The Awakened w końcu na konsolach. Frogwares szykuje remake przygód Sherlocka Holmesa

The Awakened w końcu na konsolach. Frogwares szykuje remake przygód Sherlocka Holmesa

Studio Frogwares poinformowało, że przygotowuje remake The Awakened, przygód Sherlocka Holmesa z 2006 roku, które dostępne były do tej pory wyłącznie na pecetach. Co więcej, będzie to remake pełną gębą - spodziewać się możemy zmian w historii, która zostanie połączona z ostatnio wydaną odsłoną "Chapter One", nowych mechanik, animacji, nagrań lektorskich czy trzecioosobowej kamery. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?