The Awakened w końcu na konsolach. Frogwares szykuje remake przygód Sherlocka Holmesa

The Awakened w końcu na konsolach. Frogwares szykuje remake przygód Sherlocka Holmesa

Studio Frogwares poinformowało, że przygotowuje remake The Awakened, przygód Sherlocka Holmesa z 2006 roku, które dostępne były do tej pory wyłącznie na pecetach. Co więcej, będzie to remake pełną gębą - spodziewać się możemy zmian w historii, która zostanie połączona z ostatnio wydaną odsłoną "Chapter One", nowych mechanik, animacji, nagrań lektorskich czy trzecioosobowej kamery. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök