Potrzebujecie rozgrzewki przed Elden Ring? Sprawdźcie debiutujące dziś Sifu

Potrzebujecie rozgrzewki przed Elden Ring? Sprawdźcie debiutujące dziś Sifu

Sifu to tytuł od studia Sloclap, który może stanowić niezłą rozgrzewkę przed nadchodzącym z końcem lutego Elden Ring. Gra, choć w całkowicie innym klimacie niż tytuł od From Software, zapewnić ma bowiem niebagatelne wyzwanie. Jako adept kung-fu, musimy pomścić śmierć rodziny. Problemem jest tylko to, że wraz z każdą śmiercią, bohater się starzeje i choć z każdym zgonem staje się silniejszy, przekroczenie pewnej granicy wieku oznacza, że wendetę trzeba zacząć od początku... Zobaczcie premierowy zwiastun tej ekskluzywnej dla PlayStation produkcji.

Sifu z nowym trailerem na State of Play. Gra ukaże się w przyszłym roku

Sifu z nowym trailerem na State of Play. Gra ukaże się w przyszłym roku

W ramach imprezy State of Play, Sony pokazało nowy zwiastun Sifu, nadchodzącej gry studia Sloclap, twórców Absolvera. W grze wcielimy się w młodego adepta kung-fu, który rozpoczyna wendetę na zabójcach swojej rodziny przed laty. Tytuł pierwotnie miał ukazać się jeszcze w tym roku, ale poinformowano, że zmieniono datę premiery na początek roku przyszłego. оформить заявку на кредит онлайн

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök