Potrzebujecie rozgrzewki przed Elden Ring? Sprawdźcie debiutujące dziś Sifu

Potrzebujecie rozgrzewki przed Elden Ring? Sprawdźcie debiutujące dziś Sifu

Sifu to tytuł od studia Sloclap, który może stanowić niezłą rozgrzewkę przed nadchodzącym z końcem lutego Elden Ring. Gra, choć w całkowicie innym klimacie niż tytuł od From Software, zapewnić ma bowiem niebagatelne wyzwanie. Jako adept kung-fu, musimy pomścić śmierć rodziny. Problemem jest tylko to, że wraz z każdą śmiercią, bohater się starzeje i choć z każdym zgonem staje się silniejszy, przekroczenie pewnej granicy wieku oznacza, że wendetę trzeba zacząć od początku... Zobaczcie premierowy zwiastun tej ekskluzywnej dla PlayStation produkcji.

Sifu z nowym trailerem na State of Play. Gra ukaże się w przyszłym roku

Sifu z nowym trailerem na State of Play. Gra ukaże się w przyszłym roku

W ramach imprezy State of Play, Sony pokazało nowy zwiastun Sifu, nadchodzącej gry studia Sloclap, twórców Absolvera. W grze wcielimy się w młodego adepta kung-fu, który rozpoczyna wendetę na zabójcach swojej rodziny przed laty. Tytuł pierwotnie miał ukazać się jeszcze w tym roku, ale poinformowano, że zmieniono datę premiery na początek roku przyszłego. оформить заявку на кредит онлайн

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?