Potrzebujecie rozgrzewki przed Elden Ring? Sprawdźcie debiutujące dziś Sifu

Potrzebujecie rozgrzewki przed Elden Ring? Sprawdźcie debiutujące dziś Sifu

Sifu to tytuł od studia Sloclap, który może stanowić niezłą rozgrzewkę przed nadchodzącym z końcem lutego Elden Ring. Gra, choć w całkowicie innym klimacie niż tytuł od From Software, zapewnić ma bowiem niebagatelne wyzwanie. Jako adept kung-fu, musimy pomścić śmierć rodziny. Problemem jest tylko to, że wraz z każdą śmiercią, bohater się starzeje i choć z każdym zgonem staje się silniejszy, przekroczenie pewnej granicy wieku oznacza, że wendetę trzeba zacząć od początku... Zobaczcie premierowy zwiastun tej ekskluzywnej dla PlayStation produkcji.

Sifu z nowym trailerem na State of Play. Gra ukaże się w przyszłym roku

Sifu z nowym trailerem na State of Play. Gra ukaże się w przyszłym roku

W ramach imprezy State of Play, Sony pokazało nowy zwiastun Sifu, nadchodzącej gry studia Sloclap, twórców Absolvera. W grze wcielimy się w młodego adepta kung-fu, który rozpoczyna wendetę na zabójcach swojej rodziny przed laty. Tytuł pierwotnie miał ukazać się jeszcze w tym roku, ale poinformowano, że zmieniono datę premiery na początek roku przyszłego. оформить заявку на кредит онлайн

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.