Gąbczastoporty i multiwersum. Zwiastun The Cosmic Shake, nowej platformówki ze SpongeBobem w roli głównej

Gąbczastoporty i multiwersum. Zwiastun The Cosmic Shake, nowej platformówki ze SpongeBobem w roli głównej

Kilka miesięcy temu do abonamentowiczów PlayStation Plus trafiła kolorowa platformówka ze SpongeBobem w roli głównej, będąca remakiem tytułu z 2003 roku. Pozwoliło to wielu graczom zapoznać się z grą oraz poznać bliżej gąbczastego bohatera, szczególnie, jeśli ominęły ich kreskówki z jego udziałem. Znajomość będziemy mogli kontynuować, gdyż jeszcze w tym roku zagramy w kolejną, już całkowicie nową odsłonę - The Cosmic Shake.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?