Upadły Zakon z kontynuacją! Cal Kestis ponownie chywci za miecz świetlny

Upadły Zakon z kontynuacją! Cal Kestis ponownie chywci za miecz świetlny

Mam świetną wiadomość dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen! Respawn Entertaiment ogłosił, że szykuje kontynuację Jedi: Upadłego Zakonu. Sequel o podtytule "Ocalały" ponownie pozwoli wcielić nam się w Cala Kestisa, który - ponownie - uciekać będzie przed siłami Imperium. Oczywiście, bohaterowi towarzyszyć będzie nierozłączny BD-1.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.