Co jeszcze na State of Play? Stellar Blade, Synduality czy Pacific Drive na zwiastunach

Co jeszcze na State of Play? Stellar Blade, Synduality czy Pacific Drive na zwiastunach

Główne dania z wrześniowego State of Play to God of War Ragnarök, Tekken 8 czy Rise of the Ronin, ale oprócz tego posilić się mogliśmy jeszcze przystawkami i deserami. Do nich zaliczyć można Stellar Blade, znane wcześniej pod nazwą Project EVE, czy Synduality, a także tytuły zmierzające na nowe gogle wirtualnej rzeczywistości. Zobaczcie wszystkie materiały!

Na PS5 zmierza nowy slasher. Poznajcie Ewkę

Na PS5 zmierza nowy slasher. Poznajcie Ewkę

Na PlayStation Showcase zaprezentowano nowy slasher, nad którym pracują koreańczycy ze studia Shift Up. W grze wcielimy się w tytułową Ewę, która w postapokaliptycznym świecie, opuszczonym w zasadzie przez ludzi, zmierzymy się z najeźdźcami o nazwie NA:tives. Rozgrywka ma przypominać serię God of War, a klimatem produkcja zbliżona będzie chociażby do NieR:Automaty. займы безработным без отказа

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.