Pazurki w cyberpunkowym świecie poostrzymy już w lipcu

Pazurki w cyberpunkowym świecie poostrzymy już w lipcu

Właśnie poznaliśmy datę premiery Stray, czyli gry z uroczym kotem w roli głównej, który przemierzając cyberpunkowy świat bez ludzi szukać będzie swojej kociej rodziny. Tytuł ukaże się dokładnie 19 lipca i - co więcej - będzie dostępny za darmo dla posiadaczy abonamentów PS Extra i Premium.

Kocia rozgrywka. Gameplay ze Stray

Kocia rozgrywka. Gameplay ze Stray

Annapurna Interactive, wydawca Stray, pokazał rozgrywkę z tego ambitnego indyka, który zmierza na PS5 i PS4. W zapowiedzianej w zeszłym roku produkcji wcielimy się w... kota, który w cyberpunkowym mieście zamieszkałym przez roboty będzie szukał swojej rodziny. Zobaczcie klip. займ 10000 рублей на карту без отказа

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.