Street Fighter powraca z szóstą odsłoną! Ponownie zawalczymy Ryu czy Chun-Li

Street Fighter powraca z szóstą odsłoną! Ponownie zawalczymy Ryu czy Chun-Li

Capcom pokazał pierwszy zwiastun szóstej odsłony serii bijatyk Street Fighter. Gra ma zostać umiejscowiona w nowym uniwersum (ale oczywiście powrócą znajome twarze), a po raz pierwszy w tle usłyszymy komentarz w czasie rzeczywistym. Co ciekawe, zdarzy się, że akcję gry obserwować będziemy zza pleców bohatera. Zobaczcie zwiastun.

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.