Tchia przemierza rajską wyspę. Awaceb prezentuje swoją pierwszą grę

Tchia przemierza rajską wyspę. Awaceb prezentuje swoją pierwszą grę

Niewielkie studio Awaceb wprost z Nowej Kaledonii zaprezentowało swoją pierwszą grę - kolorową przygodówkę, w której wcielimy się w tytułową Tchię i przeżyjemy nieco przygód na rajskiej wyspie, wzorowanej na rodzimej wyspie twórców. Zobaczcie pierwszym zwiastun gry zawierający elementy rozgrywki

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.