Jin kontra Kazuya u podnóża wulkanu. Tekken 8 zapowiedziany

Jin kontra Kazuya u podnóża wulkanu. Tekken 8 zapowiedziany

Fani serii bijatyk Tekken z pewnością ucieszą się z wieści, że za jakiś czas zagrają w ósmą odsłonę popularnego cyklu, szczególnie, że od premiery "siódemki" minęło już - nomen omen - siedem lat. Na wrześniowej imprezie State of Play otrzymaliśmy zapowiedź i pierwszy zwiastun Tekken 8, na którym zobaczyć możemy Jina i Kazuyego toczących pojedynek u podnóża wulkanu. I choć klip wygląda na renderowany, tak podobno nie jest i taką właśnie grafikę mamy zobaczyć na ekranach naszych telewizorów podczas rozgrywki!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.