Rozgrywka wprost z okolic Jowisza. Nowy materiał z The Callisto Protocol

Rozgrywka wprost z okolic Jowisza. Nowy materiał z The Callisto Protocol

The Callisto Protocol, czyli taki Dead Space, ukaże się pod koniec tego roku i myślę, że fani horrorów, szczególnie tych kosmicznych, będą usatysfakcjonowani. Na konferencji Opening Night Live rozpoczynającej tegoroczne targi gamescom pokazano kolejne fragmenty z gry od studia  Striking Distance. Zobaczcie co na początku grudnia wydarzy się na jednym z księżyców Jowisza.

[AKTUALIZACJA] W grudniu czeka nas kosmiczna ucieczka z więzienia pełnego potworów. Zwiastun The Callisto Protocol

[AKTUALIZACJA] W grudniu czeka nas kosmiczna ucieczka z więzienia pełnego potworów. Zwiastun The Callisto Protocol

Czekacie na remake Dead Space? Jeśli tak to już miesiąc wcześniej będziecie mieli okazję poczuć klimat kosmicznego horroru, bo w grudniu tego roku ukaże się The Callisto Protocol. W grze od studia Striking Distance uciekać będziemy z więzienia ulokowanego na księżycu Jowisza - tytułowym Kallisto; więzienia opanowanego przez potwory. Zobaczcie zwiastun.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?