Antologia The Dark Pictures powróci z drugim sezonem. Znamy tytuł pierwszej części

Antologia The Dark Pictures powróci z drugim sezonem. Znamy tytuł pierwszej części

Man of Medan, Little Hope, House of Ashes oraz The Devil in Me - to podtytuły pierwszego sezonu antologii The Dark Pictures, które od 2019 roku ukazywały się rokrocznie, z czego ten ostatni tytuł zadebiutował 18 listopada 2022 roku. Supermassive Games nie spoczywa jednak na laurach i powróci z kolejnymi produkcjami z serii. Właśnie ogłoszono, że pierwszą z nich będzie "Directive 8020", osadzona w dalekiej przyszłości gdzieś w przestrzeni kosmicznej. Zobaczyć możemy pierwszy teaser.

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök