Antologia The Dark Pictures powróci z drugim sezonem. Znamy tytuł pierwszej części

Antologia The Dark Pictures powróci z drugim sezonem. Znamy tytuł pierwszej części

Man of Medan, Little Hope, House of Ashes oraz The Devil in Me - to podtytuły pierwszego sezonu antologii The Dark Pictures, które od 2019 roku ukazywały się rokrocznie, z czego ten ostatni tytuł zadebiutował 18 listopada 2022 roku. Supermassive Games nie spoczywa jednak na laurach i powróci z kolejnymi produkcjami z serii. Właśnie ogłoszono, że pierwszą z nich będzie "Directive 8020", osadzona w dalekiej przyszłości gdzieś w przestrzeni kosmicznej. Zobaczyć możemy pierwszy teaser.

Antologię zakończy The Devil in Me. Pokazano spory fragment rozgrywki

Antologię zakończy The Devil in Me. Pokazano spory fragment rozgrywki

W międzyczasie tworzenia The Quarry, w wolnych chwilach, studio Supermassive Games dłubało nad swoją antologią The Dark Pictures - do tej pory ukazały się trzy części tych fabularnych, przepełnionych wyborami moralnymi, produkcji. W listopadzie ukaże się czwarta, zamykająca pierwszy sezon opowieści, o podtytule The Devil in Me. Gra będzie równie mroczna i tajemnicza jak poprzedniczki, nie zabraknie w niej też trudnych decyzji do podjęcia. Zobaczcie naprawdę obszerny gameplay.

Antologia The Dark Pictures z ostatnią odsłoną. Zwiastun The Devil in Me

Antologia The Dark Pictures z ostatnią odsłoną. Zwiastun The Devil in Me

Kilka dni temu zadebiutowało House of Ashes, trzecia część z antologii The Dark Pictures. To jednak jeszcze nie koniec, bo twórcy - Supermassive Games - zapowiedzieli, że otrzymamy jeszcze jedną odsłoną, mającą zwieńczyć antologię gier-horrorów, w których największy nacisk położony jest na konsekwencji podejmowanych decyzji.

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök