[AKTUALIZACJA] W tym roku ponownie zagramy w The Last of Us. Sony szykuje… remake pierwszej części!

[AKTUALIZACJA] W tym roku ponownie zagramy w The Last of Us. Sony szykuje… remake pierwszej części!

Choć rok 2013 nie wydaje aż tak odległy, to mimo wszystko trudno uwierzyć, że Joela i Ellie poznaliśmy już dziewięć lat temu. I choć już wtedy - na PS3 - gra prezentowała się świetnie, Sony rok później zdecydowało się na wydanie remastera na PS4. Jak się jednak okazuje, genezę znajomości tych dwojga bohaterów poznamy raz jeszcze, na PS5, w pełnoprawnym remake'u! A przecież zaraz obejrzymy jeszcze serial szykowany przez HBO...

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.