Nowe Lords of the Fallen z fragmentami rozgrywki

Nowe Lords of the Fallen z fragmentami rozgrywki

Na gali The Game Awards nie zabrakło polskiego akcentu. CI Games zaprezentowało bowiem drugi klip z nadchodzącego rebootu serii Lords of the Fallen. Na graczy w przyszłym roku czeka kolejna, mroczna przygoda i dużo trudnych, zręcznościowych starć, wszystko po to, aby nie dać się odrodzić demonicznemu bóstwu, Adyrowi. Przypominam bowiem, iż pomimo, że będziemy mieć do czynienia z rebootem będzie to jednocześnie kontynuacja pierwowzoru.

The Lords of the Fallen po raz drugi. CI Games odświeża, a jednocześnie kontynuuje serię

The Lords of the Fallen po raz drugi. CI Games odświeża, a jednocześnie kontynuuje serię

The Lords of the Fallen to gra wydana w 2014 roku, a stworzona przez rodzime CI Games we współpracy z Deck13 Interactive. Mechanika produkcji oparta była o schematy znane z "soulsów" i była to produkcja całkiem niezła - o czym przeczytać możecie w naszej recenzji sprzed lat. Teraz jednak to samo CI Games, już jako wydawca, postanowiło kontynuować markę - niedługo zagramy w nowe LotF, będące jednocześnie rebootem i kontynuacją.

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Przygody Kratosa na mroźnej północy początkowo miały być trylogią, tak samo jak przygody tego popularnego bohatera w starożytnej Grecji. Twórcy z Santa Monica zmienili jednak zdanie i ostatecznie opowieść o nordyckich wojażach Boga Wojny składać się będzie z dwóch odsłon - recenzowany Ragnarök jest drugą, a więc i ostatnią, częścią. Autorzy widocznie uznali, że nie chcą za bardzo rozwlekać historii, a tym samym zapewnić graczom ciągłą, dynamiczną akcję i kalejdoskop wrażeń oraz emocji - czyli istny... ragnarök!

The Last Oricru

The Last Oricru

Można powiedzieć, że gatunek tzw. "soulslike'ów" stał się modny. Deweloperzy z całego świata przygotowują swoje tytuły, starając się dorównać pierwowzorowi od From Software. Tym razem przyszedł czas na naszych sąsiadów, czeskie studio GoldKnights, które zabiera nas w kosmiczno-średniowieczną podróż na planetę Wardenia. Przeprawa oczywiście nie jest łatwa, szczególnie, że bohater uwikłany zostaje w odwieczny konflikt dwóch zwalczających się frakcji.

Na tapecie
God of War Ragnarök