The Lords of the Fallen po raz drugi. CI Games odświeża, a jednocześnie kontynuuje serię

The Lords of the Fallen po raz drugi. CI Games odświeża, a jednocześnie kontynuuje serię

The Lords of the Fallen to gra wydana w 2014 roku, a stworzona przez rodzime CI Games we współpracy z Deck13 Interactive. Mechanika produkcji oparta była o schematy znane z "soulsów" i była to produkcja całkiem niezła - o czym przeczytać możecie w naszej recenzji sprzed lat. Teraz jednak to samo CI Games, już jako wydawca, postanowiło kontynuować markę - niedługo zagramy w nowe LotF, będące jednocześnie rebootem i kontynuacją.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?