Supermassive Games tworzy „kolejne Until Dawn”. W czerwcu pojedziemy na prawdziwy obóz przetrwania

Supermassive Games tworzy „kolejne Until Dawn”. W czerwcu pojedziemy na prawdziwy obóz przetrwania

Studio Supermassive Games już w czerwcu zapewni nam podobne przeżycie, co lubiany przez wielu "growy horror klasy B" Until Dawn. Tym razem poznamy historię dziewięciu nastoletnich opiekunów z letniego obozu, którzy ostatniego dnia tegoż postanawiają zorganizować imprezę, dość szybko przeistaczającą się w polowanie... na nich samych. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.