Rozpoczyna się nowa saga. CD Projekt RED teasuje kolejnego Wiedźmina!

Rozpoczyna się nowa saga. CD Projekt RED teasuje kolejnego Wiedźmina!

Sam tytuł newsa chyba wystarczy za jakikolwiek komentarz. CD Projekt RED pokazał grafikę, która jednoznacznie potwierdza, że studio pracuje nad kolejną odsłonę serii Wiedźmin. Jak nie trudno się domyślić, wiadomość ta rozgrzała graczy na całym świecie, choć wspomniana grafika utrzymana jest raczej w chłodniejszych klimatach.

Stray

Stray

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kotem zagubionym w futurystycznej metropolii, w której ludzie zastąpieni zostali robotami? Możecie przestać rozmyślać na ten temat, gdyż studio Blue Twelve spieszy z odpowiedzią! A tą odpowiedzią jest właśnie Stray, urocza przygodówka, w której wcielamy się rudego sierściucha, który – wykorzystując swoje kocie właściwości – szuka drogi na zewnątrz. Ucieczki ze świata, jaki nie chcemy, by kiedykolwiek nastał.

The Quarry

The Quarry

Brytyjskie studio Supermassive Games od kilku lat ma swój ulubiony gatunek gier - interaktywne, filmowe przygodówki-horrory. Deweloper swoją popularność zdobył dzięki ekskluzywnemu dla PS4 Until Dawn, gdzie swoimi decyzjami pomagaliśmy grupie nastolatków przetrwać - zgodnie z tytułem - do świtu. Recenzowany tutaj The Quarry powtarza ten schemat - jednak czy potwórzy też sukces tytułu z 2015 roku?