Rozpoczyna się nowa saga. CD Projekt RED teasuje kolejnego Wiedźmina!

Rozpoczyna się nowa saga. CD Projekt RED teasuje kolejnego Wiedźmina!

Sam tytuł newsa chyba wystarczy za jakikolwiek komentarz. CD Projekt RED pokazał grafikę, która jednoznacznie potwierdza, że studio pracuje nad kolejną odsłonę serii Wiedźmin. Jak nie trudno się domyślić, wiadomość ta rozgrzała graczy na całym świecie, choć wspomniana grafika utrzymana jest raczej w chłodniejszych klimatach.

Elden Ring

Elden Ring

Na nową grę od From Software czekać nam było dane równo trzy lata, jednakże najnowszy tytuł od japońskiego studia wynagradza nam ten czas z nawiązką. Wydany przed chwilą Elden Ring łączy w sobie wszystko, co najlepsze soulsy miały do zaoferowania do tej pory - poczynając od Demon's Souls, a na Sekiro kończąc - a do tego dorzuca całkowitą nowość: otwarty, różnorodny i niebezpieczny świat. Zapraszam na wyprawę do Ziem Pomiędzy!

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Dokładnie pięć lat temu Guerrilla Games zaprezentowało nam swoją wizję świata przyszłości, który w zasadzie cofnął ludzkość w przeszłość. Na ziemi dominowały bowiem maszyny, na wzór zwierząt i dinozaurów, a ludzkość walczyła o przetrwanie, zamieszkując nieliczne i dość prymitywne osady, traktując znany nam świat niczym mit. W jednej z takich osad mieszkała Aloy, rudowłosa łowczyni, dla której los przewidział coś więcej, niż tylko codzienną walkę o przetrwanie. Teraz mamy okazję poznać dalszą część jest historii.