Oferta PlayStation Plus na sierpień

Oferta PlayStation Plus na sierpień

Poznaliśmy nową ofertę PlayStation Plus, która będzie dostępna w sierpniu. W nadchodzącym miesiącu poukładamy wieże z tetrisowych klocków oraz wcielimy się w członków Yakuzy i zwiedzimy pięć japońskich miast.

Yakuza 5 pojawi się w Europie

Yakuza 5 pojawi się w Europie

Piąta odsłona sandboksowej serii Yakuza, dostępna do tej poty jedynie w Japonii, pojawi się także w Europie. SEGA ogłosiła, że nastąpi to latem przyszłego roku na konsolę PS3. Warto dodać, że Yakuza 5 zadebiutowała w Kraju Kwitnącej Wiśni w 2012 roku.

Death Stranding

Death Stranding

Hideo Kojima, jeden z najbardziej charakterystycznych twórców gier, przymusowo porzucił swoją flagową serię Metal Gear Solid i postanowił, przy współpracy z Sony, przygotować całkowicie nową produkcję, od pierwszej zapowiedzi jawiącą się jako niesamowicie tajemnicza. Wystarczy napisać, że na pierwszym zwiastunie oglądaliśmy przez trzy minuty nagiego Normana Reedusa i leżące nad brzegiem morza niemowlę z przewodem zamiast pępowiny. Każdy wtedy zastanawiał się - o co chodzi? Po trzech latach już wiadomo: Death Stranding to po prostu gra o... pracy kuriera. Przynajmniej na pierwszy rzut oka.

MediEvil

MediEvil

Pierwsza konsola PlayStation miała kilka swoich ikonicznych postaci. Jedną z nich był bez wątpienia Sir Daniel Fortesque, bohaterski, choć także nieco pechowy rycerz. Sony postanowiło przedstawić tę postać nieco młodszym graczom i przygotowało pełny remake MediEvil, gry, dzięki której kościany protagonista po raz pierwszy pojawił się na ekranach naszych telewizorów. Można by rzec, że bohater zmartwychwstał na nowo.

Na tapecie
Dragon Ball Z: Kakarot