Guacamelee! 2, Concrete Genie, The Hong Kong Massacre i kilka innych, mniejszych tytułów na PS4 zapowiedziano na Paris Games Week 2017

Guacamelee! 2, Concrete Genie, The Hong Kong Massacre i kilka innych, mniejszych tytułów na PS4 zapowiedziano na Paris Games Week 2017

Na imprezie Paris Games Week 2017, oprócz prezentacji i zapowiedzi dużych tytułów, Sony czy inni wydawcy i deweloperzy zaprezentowali także mniejsze tytuły, które w najbliższych miesiącach trafią na PlayStation 4. Największe produkcje z tych mniejszych to na pewno Guacamelee! 2, Concrete Genie oraz The Hong Kong Massacre.

Guacamelee! 2 to kontynuacja dwuwymiarowej platformówki w meksykańskim stylu. Concrete Genie to opowieść o samotnym, nielubianym przez rówieśników chłopców, którego jedynymi „przyjaciółmi” są rysowane przez niego fantastyczne istoty. The Hong Kong Massacre to z kolei strzelanka będąca połączeniem Hotline Miami oraz Maxa Payne’a. Stosowne zwiastuny zobaczycie poniżej.

Poza powyżej wskazanymi tytułami, na PS4 zagramy także w Ericę, gdzie podejmiemy decyzje przy wykorzystaniu funkcji PlayLink oraz w The Gardens Between, przygodówkę, w której przemierzmy świat zbudowany ze wspomnień Ariny i Frendta. Zagramy również w Spelunky 2 oraz w „podniebne Journey”, czyli Oure, które jest już zresztą dostępne. Poznaliśmy ponadto datę premiery zremasterowanego LocoRoco 2 – odbędzie się ona 9 grudnia.

GUACAMELLE! 2

CONCRETE GENIE

THE HONG KONG MASSACRE

ERICA

THE GARDENS BETWEEN

SPELUNKY 2

OURE

LOCOROCO 2 REMASTERED

 

Zostaw komentarz