Horizon Zero Dawn GRĄ 2017 ROKU!

Horizon Zero Dawn GRĄ 2017 ROKU!

Od końcówki minionego roku do dnia dzisiejszego głosować mogliście na najlepszą – waszym zdaniem – grę 2017 roku. Czas ogłosić zwycięzcę, a jest nim…

Horizon Zero Dawn, czyli nowa marka od Guerilla Games, w której, jako rudowłosa Aloy mierzymy się z potężnymi maszynami w świecie, który tylko na pierwszy rzut oka wygląda na pierwotny, a w rzeczywistości przepełniony jest technologiami, o których na razie możemy marzyć. Gra twórców serii Killzone uzbierała 27% Waszych głosów! Myślę, że to znak, iż spotkanie z odważną członkinią plemienia Nora w wydanym w listopadzie, mroźnym rozszerzeniu The Frozen Wilds nie było ostatnim i za jakiś czas doczekamy się drugiej części przygód Aloy!

Drugie miejsce zajął, co cieszy, Assassin’s Creed Origins zbierając 18% głosów. Świadczy to o tym, że dwuletnia przerwa asasynom i templariuszom wyszła na dobre i zdecydowanie warto było wybrać się w minionym roku na wycieczkę do starożytnego Egiptu. Na ostatnim stopniu podium stanął NieR: Automata, czyli potrafiąca chwycić za serce opowieść od Yoko Taro o trzech androidach, którzy walczą o przetrwanie ludzkości. Na brązowego medalistę zagłosowało 14% z Was. Tuż za podium uplasowały się Uncharted: The Lost Legacy oraz Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Zwycięzcom oraz laureatom serdecznie gratulujemy!

Zostaw komentarz

Na tapecie
DOOM Eternal