Indyków (i nie tylko) nam nie zabraknie. Zobaczcie kilka z PlayStation Experience

Indyków (i nie tylko) nam nie zabraknie. Zobaczcie kilka z PlayStation Experience

Na PlayStation Experience, które odbyło się w miniony weekend, obok takich produkcji jak remake Final Fantasy VII, Uncharted 4: Kres Złodzieja czy Ace Combat 7, pojawiły się też gry znacznie mniejsze. Zobaczcie kilka opublikowanych materiałów z tego typu tytułów.

Poniżej zobaczyć możecie dwa „największe z najmniejszych” tytuły od Double Fine – zremasterowane Day of the Tentacle oraz Psychonauts in the Rhombus of Ruin tworzone z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Ponadto, zerkniecie na baśniową przygodówkę Hob od studia Runic Games.

Z innych zaprezentowanych tytułów wymienić można gwiezdny shooter, w którym uciekamy przed przeciwnikami – Dead Star – Capital Ship Escape Run, dodatek do Don’t Starve, w którym będziemy walczyć o przetrwanie w towarzystwie, bijatykę w oryginalnej oprawie o nazwie Brutal oraz japońskiego erpega w rysowanej oprawie – Zodiac: Orcanon Odyssey. Na koniec obejrzycie zbiorczy klip produkcji studia Adult Swim Games, nowy zwiastun Invisible, Inc. oraz materiały z dwóch produkcji już dostępnych na PlayStation 4 – darmowego Guns Up!Fat Princess Adventures.

DAY OF THE TENTACLE REMASTERED

PSYCHONAUTS IN THE RHOMBUS OF RUIN

HOB

DEAD STAR – CAPITAL SHIP ESCAPE RUN

DON’T STARVE TOGETHER

BRUTAL

ZODIAC: ORCANON ODYSSEY

Produkcje ADULT SWIM GAMES

INVISIBLE, INC.

GUNS UP!

FAT PRINCESS ADVENTURES

Zostaw komentarz