Jednak nie Victory. Zapowiedziano Assassin’s Creed Syndicate

Przecieki mówiły o tym, że tegoroczna odsłona serii Assassin’s Creed będzie nosić podtytuł Victory, jednak Ubisoft zmienił zdanie i ochrzcił nowego Asasyna jako Syndicate. Akcja rozgrywać się będzie w XIX-wiecznym Londynie.

A dokładniej pisząc – w 1868 roku, podczas trwającej wówczas rewolucji przemysłowej. Wcielimy się w Asasyna Jacoba Frye’a, który wraz z siostrą Evie – także Asasynką i grywalną postacią – stawi czoła brytyjskim Templariuszom. Podczas skakania po dachach wiernie odwzorowanego Londynu sprzed 150 lat, odwiedzimy takie lokacje jak Pałac Buckingham czy Big Bena, a w przemieszczaniu się pomoże nam lina. Bohater stanie także na czele gangu, którego członkami będzie można dowodzić.

Poniżej obejrzycie trailer, 9-minutową rozgrywkę oraz świeże screeny i artworki. Premiera Assassin’s Creed Syndicate odbędzie się 23 października na PlayStation 4. Wraz z zapowiedzią, zaprezentowano także edycje kolekcjonerskie gry, w których skład wejdzie m. in. figurka Jacoba, ekskluzywne opakowanie, artbook, dwustronna mapa Londynu, ścieżka dźwiękowa, piersiówka czy przepustka sezonowa. Ze szczegółami specjalnych wydań zapoznacie się w tym miejscu.

TRAILER

FRAGMENT ROZGRYWKI

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers