Jest zwiastun i data premiery pierwszego dodatku do The Evil Within

Bethesda pokazała dzisiaj zwiastun pierwszego fabularnego dodatku do horroru The Evil Within. Poznaliśmy też datę premiery – rozszerzenie zadebiutuje za dwa tygodnie.

Dodatek, o czym już wiedzieliśmy, nazywać się będzie The Assignment i pozwoli wcielić się w policjantkę Juli Kidman, tajemniczą partnerkę Sebastiana Castellanos, głównego bohatera podstawowej wersji gry. Jak pisze wydawca gry:

The Assignment przedstawia równoległą historię, która ma odpowiedzieć na kilka pytań, dotyczących udziału Juli Kidman w wydarzeniach z The Evil Within. Po drodze Juli spotka zupełnie nowych, przerażających wrogów, ujawni tajemnice i odkryje nowe okropieństwa. The Assignment dają fanom The Evil Within idealną okazję do odkrycia prawdziwych motywów Kidman i jej tajemniczych powiązań z Mobiusem, sekretną organizacją, która prawdopodobnie stoi za straszliwymi wydarzeniami z The Evil Within.

Dodatek będzie dostępny od 11 marca w cenie €9,99. Później ma pojawić się drugie rozszerzenie – The Consequence – w którym także wcielimy się w Juli Kidman.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers