[AKTUALIZACJA] Klątwa Faraonów nadchodzi. Szczegóły drugiego fabularnego rozszerzenia do Assassin’s Creed Origins

Pierwsza informacja jest taka, że drugie, fabularne rozszerzenie do Assassin’s Creed Origins zaliczy lekkie opóźnienie i zamiast 6 ukaże się 13 marca. Druga wieść to taka, że w końcu poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące dodatku oraz obejrzeć możemy pierwsze fragmenty rozgrywki.

Zadaniem Bayeka w rozszerzeniu „Curse of the Pharaohs” jest odnalezienie tajemniczego artefaktu w Tebach. Delikatnym utrudnieniem w realizacji celu jest bez wątpienia fakt, że na ulicach miasta materializują się zmarli faraonowie, którzy nękają okolicznych mieszkańców. Jedyny sposób na ich powstrzymanie to odnalezienie skradzionych z ich grobowców skarbów i odłożenie ich na miejsce. Oprócz walki z faraonami – zarówno za życia, jak również w życiu pozagrobowym – bohater zmierzy się także z dość spory bestiariuszem – np. z ogromnymi skorpionami. Rozszerzenie z pewnością stanowić będzie wyzwanie, w związku z czym przeznaczone jest dla graczy, którzy ukończyli już produkcję.

Rozszerzenie wprowadzi nową lokację – wspomniane Teby ze znanymi świątyniami Karnak oraz Luxor, zwiedzimy także Dolinę Królów. Maksymalny możliwy poziom postacie wzrośnie do 55., będziemy mogli nauczyć się także siedmiu nowych zdolności.

Poniżej obejrzycie fragmenty rozgrywki z Assassin’s Creed Origins: Curse of the Pharaohs:

AKTUALIZACJA @ 13.03

Pojawił się zwiastun premierowy rozszerzenia:

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers