Kolejne brudny rajd od Codemasters rozpoczyna się dzisiaj. Zwiastun premierowy DiRT 4

Dzisiaj ma miejsce premiera DiRT 4, kolejnej odsłony serii  rajdowej od studia Codemasters. Zobaczcie zwiastun premierowy.

Najnowsza odsłona rajdowej serii Codemasters – DiRT 4 od dziś dostępna jest w sprzedaży. Z okazji polskiej premiery Wydawnictwo Techland, będące partnerem Koch Media, prezentuje materiały wideo z kolejnymi dwoma kierowcami jeżdżącymi w polskim teamie DiRT 4 – Tomasza Kuchara oraz Jakuba „Colina” Brzezińskiego.

„Colin” to gracz i profesjonalista w jednym. Brzeziński to człowiek, który przygodę z rajdami rozpoczął siedząc przed ekranem komputera. Po pierwszym kontakcie z legendarnym Colin McRae Rally zapałał miłością do tego sportu i dzięki determinacji przebył niezwykłą drogę: od grania w grę Codemasters do ścigania się w prawdziwych rajdach. Tomasza Kuchara fanom sportów motorowych przedstawiać nie trzeba. Krajowy mistrz rallycrossu testował ten elementy gry, bo nowa „rajdówka” Codemasters to nie tylko szutrowe zmagania, ale również właśnie rallycross, oparty o licencję Rallycrosowych Mistrzostw Świata, oraz wyścigi potężnych ciężarówek na błotnistych torach – Landrush.

Jakub „Colin” Brzeziński o rajdowych emocjach
Tomasz Kuchar ocenia wirtualny rallycross

W teamie DiRT 4 oprócz Kuchara i Brzezińskiego są Kuba Przygoński oraz Klaudia Podkalicka. Duet zaprezentowany w poprzednich materiałach również chwalił realizm najnowszej produkcji brytyjskich „Mistrzów Kodu”.

Klaudia Podkalicka poszukuje krawędzi możliwości
Z Dakaru do gry z Jakubem Przygońskim

Zostaw komentarz

Na tapecie
God of War Ragnarök