Kolejny koszmar czeka. Premierowy zwiastun Bloodborne: The Old Hunters

Dzisiaj debiutuje duże rozszerzenie do Bloodborne zatytułowane The Old Hunters. Dodatek, który pozwoli nam na przemierzenie kolejnych koszmarnych lokacji i zmierzenie się z szeregiem nowych przeciwników, można zakupić oddzielnie lub wraz z podstawową wersją gry w edycji Game of the Year. Zobaczcie premierowy zwiastun.

Poniżej zapoznacie się z krótką informacją prasową jaką otrzymaliśmy od SCEP oraz obejrzycie rzeczony klip. Czas ruszać na kolejne łowy.

Poznaj zupełnie nową historię, rozgrywającą się w przerażającym świecie Bloodborne. Dawno, dawno temu, w ruinach Byrgenwerth, tropiciele ukryli straszliwe tajemnice. Sekrety te wkrótce zostaną ujawnione.

Odwiedź zupełnie nowe miejsca, takie jak Wieża Zegarowa czy Koszmar Tropiciela, zmierz się z licznymi niebezpieczeństwami, zdobądź niesamowite nagrody i pokonaj zabójczych bossów. Poznaj przerażającą opowieść o tropicielach, którzy dawno temu zrobili sobie z Yharnam własne pole bitwy.

W pakiecie znajdziesz liczne przebrania oraz nowe, transformowalne rodzaje broni, w tym Łukomiecz Simona, który gwarantuje zupełnie nowe wrażenia w walce dystansowej. Korzystaj z mrocznych zaklęć i zmień się w przerażającą bestię.

Zostaw komentarz