Lara powróci na PlayStation 4 w październiku

W Rise of the Tomb Raider nie mogli zagrać posiadacze PlayStation 4, gdyż tytuł dostępny był do tej pory wyłącznie dla posiadaczy Xboxów ONE oraz pecetowców. Od początku wiedzieliśmy jednak, że jest to tylko czasowa ekskluzywność i nowa Lara, będąca kontynuacją reboota wydanego w 2013 roku, ukaże się na najnowszej konsoli Sony w październiku.

W swoich nowych przygodach popularna pani archeolog próbuje odnaleźć tajemnicze miasto Kitież, na którego ślad natrafił przed śmiercią jej ojciec.

Wersja gry, która zostanie wydana na PlayStation 4, jednocześnie będzie honorować 20-lecie serii. Na płycie znajdziemy wszystkie wydane do tej pory dodatki (m. in. Baba Yaga: The Temple of the Witch), całkowicie nowy rozdział „Blood Ties”, w którym odwiedzimy rezydencję rodzinną głównej bohaterki, walkę z zombiakami w „Koszmarze Lary”, ekstremalny poziom trudności, a także dziesiątki dodatkowych strojów, broni i kart. A to nie wszystko, gdyż „Endurance Mode”, czyli starcia z kolejnymi falami przeciwników, otrzyma tryb kooperacji, a wspomniane „Blood Ties” przejdziemy z wykorzystaniem gogli wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Ponadto, jeśli zdecydujemy się na przedpremierowe zamówienie limitowanej edycji otrzymamy artbook wypełniony grafikami.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ukaże się na rynku 11 października. Zobaczcie zwiastun.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Final Fantasy VII Remake