Łowy czas zacząć! Premierowy zwiastun Monster Hunter: World

Ostatnią pełnoprawną odsłoną serii Monster Hunter na konsolach PlayStation była dwójka, która ukazała się w 2006 roku na PS2 i to tylko w Japonii. Potem, co prawda, otrzymaliśmy sieciowy spin-off na PS3 czy inny spin-off’y na PSP, ale wszystkie te pozycje również nie opuściły Kraju Kwitnącej Wiśni. Dopiero teraz, na początku 2018 roku, będziemy mogli na serio popolować na wszelkiej maści bestie i to w dodatku w polskiej wersji językowej.

Poniżej zapoznacie się z fragmentem informacji prasowej przesłanej do nas przez Cenegę oraz obejrzycie premierowy zwiastun tytułu:

Monster Hunter: World gracze wcielają się w rolę tytułowych myśliwych, którzy przyjmują zadania na wyśledzenie i upolowanie przeróżnych, nierzadko ogromnych potworów zamieszkujących tętniący życiem ekosystem gry, pełnym drapieżników i… ich ofiar. Bohaterowie mogą wykorzystać ulubioną broń z 14 różnych klas oraz szereg survivalowych narzędzi, dzięki którym mogą m.in. przyciągać potwory do pułapek, a nawet napędzać przeciw sobie w zażartych pojedynkach. Łowcy, zbierzcie się!

Cechy gry Monster Hunter World:

  • Witaj w tym Nowym Świecie – wcielając się w rolę łowcy, gracze wyruszają na ekspedycję badawczą na nowo odkryty kontynent, nazwany Nowym Światem, gdzie podejmą wiele zadań aby odkryć ten tajemniczy ląd;
  • Poluj, aby ulepszać swój ekwipunek – pokonuj potwory i zbieraj przedmioty, aby stworzyć nowe pancerze i bronie, które nabędą charakterystycznych cech, w zależności od pokonanej bestii. Wykorzystuj następnie cechy stworzonych przedmiotów do zdobycia przewagi w kolejnych starciach!
  • Żywy i bogaty ekosystem – wykorzystuj otaczające Cię środowisko oraz dziką przyrodę na swoją korzyść. Nasyłaj na siebie nawzajem potwory, aby wywabić głównego przeciwnika w odpowiednie miejsce, ale bądź ostrożny na inne zagrożenia, czyhające dookoła!
  • Wciągająca rozgrywka wieloosobowa – gdy bestia staje się zbyt wielkim wyzwaniem w bezpośredniej walce, wyślij sygnał SOS na światowy serwer, dzięki czemu przywołasz nawet trzech innych myśliwych, by walczyli u twego boku;
  • Płynna rozgrywka – gracze oraz potwory przemieszczają się pomiędzy obszarami dowolnie oraz bez ekranów ładowania mapy. Wpływ na rozgrywkę ma również dynamicznie działający cykl dnia i nocy.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Final Fantasy VII Remake