Mafia Trilogy ogłoszona. Remaster dwójki i trójki i REMAKE (!) jedynki

2K Games sprawiło nie lada niespodziankę wszystkim fanom gangsterskiej serii Mafia! Amerykański wydawca ogłosił, że przygotuje zbiorcze wydanie Mafii (2002), Mafii II (2010) oraz Mafii III (2016) o nazwie Mafia Trilogy. I o ile dwójka i trójka będą remasterami (poprawiona oprawa, wyższa rozdzielczość etc.) tak pierwsza Mafia, wydana prawie 20 lat temu, zostanie stworzona całkowicie na nowo, a więc będzie pełnoprawnym remakiem!

Mafia Trilogy debiutuje dzisiaj w PlayStation Store, ale w jej skład (przynajmniej na razie) wejdą tylko dwie ostatnie części. Na Mafia: Definitive Edition będziemy musieli zaczekać dłużej, ale nie długo, bo tytuł ma ukazać się 28 sierpnia. Wtedy, osoby, które zakupią już teraz Trylogię będą mogli pobrać pierwszą część gratis. Pudełkowa wersja Mafia Trilogy ukaże się natomiast właśnie pod koniec sierpnia. Oczywiście, każdą grę będziemy mogli nabyć także osobno.

I jeszcze jedno – jeśli już wcześniej nabyliście Mafię III, ulepszenie do edycji Definitive otrzymacie całkiem za darmo!

Poniżej obejrzycie krótki teaser oraz obrazki z Mafia: Definitive Edition.

 

Zostaw komentarz