Mistrzostwa Świata w FIFIE 18 rozpoczną się 29 maja

Mistrzostwa Świata w FIFIE 18 rozpoczną się 29 maja

29 maja, dwa tygodnie przed meczem otwarcia, będziemy mogli wirtualnie rozegrać turniej Mistrzostw Świata, które tym razem odbywają się w Rosji. Wszystko dzięki darmowej aktualizacji, którą Electronic Arts przygotowało dla wszystkich posiadaczy FIFY 18.

Aktualizacja wprowadzi oczywiście oficjalne składy reprezentacji, stadiony, stroje, herby, piłkę meczową i puchar dla zwycięzcy, a mecze komentować będą niezastąpieni Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski. Więcej dowiecie się z fragmentu informacji prasowej przesłanej do nas przez polski oddział EA:

W aktualizacji 2018 FIFA World Cup Russia można wybrać dowolną spośród 32 reprezentacji narodowych, które zakwalifikowały się na turniej FIFA World Cup i poprowadzić ją od fazy grupowej aż do finału w Moskwie w trybach meczów towarzyskich online i turnieju online. Gracz może również rozegrać własny turniej z udziałem dowolnych licencjonowanych reprezentacji narodowych dostępnych w grze FIFA 18, takich jak wielcy przegrani eliminacji: Włosi, Holendrzy czy USA. Dodatkowo można się cieszyć wspaniałą atmosferą na wiernie odwzorowanych stadionach w szybkim meczu – samodzielnie lub wspólnie ze znajomymi.

Każdy poczuje niepowtarzalne mundialowe emocje zarówno na boisku, jak i poza nim dzięki oficjalnej oprawie FIFA World Cup – od wiernie odwzorowanych wszystkich dwunastu rosyjskich stadionów po realistyczne otoczenie boisk i flagi kibicowskie.Dzięki zastosowaniu silnika Frostbite oficjalny pakiet graficzny i transmisyjny 2018 FIFA World Cup Russia tworzy atmosferę prawdziwego piłkarskiego święta na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC, włącznie ze scenkami filmowymi, które pozwolą cieszyć się niepowtarzalną atmosferą FIFA World Cup jeszcze długo po ostatnim gwizdku sędziego.

Do tego jest jeszcze tryb FIFA World Cup Ultimate Team ze zmienionym systemem zgrania i dynamicznymi kartami piłkarzy powiązanymi z prawdziwym turniejem. Teraz każdy może zbudować swój mundialowy zespół marzeń. Dodatkowo w FIFA World Cup Ultimate Team znajdują się IKONY piłkarzy FIFA World Cup, czyli wybrani spośród największych legend mundiali.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Marvel's Avengers