[AKTUALIZACJA] Nowy Deus Ex ujawniony. Jest trailer

Najnowszy numer magazynu Game Informer ujawnia na okładce nową grę z serii Deus Ex, cyberpunkowych produkcji osadzonych w niedalekiej przyszłości. Gracze czekali na zapowiedź nowej części od 2011 roku, kiedy na rynku ukazał się zgarniający świetne noty Bunt Ludzkości.

Nowy Deus Ex otrzymał podtytuł Mankind Divided, a jego akcja rozgrywać będzie się w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach ze wspomnianego Buntu Ludzkości. Ponownie wcielamy się w Adama Jensena, który będzie walczył z terrorystami atakującymi ludzi ze wszczepionymi implantami. Tytuł pojawi się na PS4, ale data premiery nie jest w tym momencie znana.

AKTUALIZACJA @ 08.04

Opublikowano pierwszy zwiastun produkcji z polskimi napisami, a Cenega – rodzimy wydawca gry – przesłał nam informację prasową. Jest też okładka gry.

“Przez 15 lat Deus Ex był tematem rozmów w branży gier i poza nią, bez względu na to, czy była to mowa o unikalnej rozgrywce typowej dla tej serii, czy też o opowieści skupionej na zaawansowanej biotechnologii i ulepszeniu ludzkości” – powiedział David Anfossi, Prezes studia Eidos-Montréal. “To, co zaczęło się w Deus Ex: Bunt Ludzkości, wchodzi na zupełnie nowy poziom w Deus Ex: Mankind Divided, zagłębiając się jeszcze bardziej w tę dyskusję, oferując graczom pełnię wrażeń, które będą wyzwaniem dla ich umiejętności oraz położą nacisk na podejmowanie decyzji opartych o aktualne tematy prawdziwego świata.”

Akcja w DEUS EX: MANKIND DIVIDED ma miejsce w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w BUNCIE LUDZKOŚCIoraz niesławnym ‘Incydencie Aug’ w Panchaea, przez który miliony ludzi poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie ulepszenia. To wydarzenie spowodowało ogromny podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz tych, którzy się od tego powstrzymali. W trakcie tych emocjonujących wydarzeń, różne frakcje szukają sposobów na manipulację ludźmi oraz opinią publiczną w temacie ulepszeń, by ukryć prawdę na temat tego, co się wydarzyło.

Gdy społeczny i polityczny chaos sięgają już punktu krytycznego, wyposażony w super ulepszenia antyterrorysta agent Adam Jensen powraca do gry. Wzmocniony o kompletnie nowe ulepszenia które wzmacniają jego potężny arsenał, Jensen odwiedzi mnóstwo nowych miejsc, by odkryć prawdę ukrytą pod płaszczem konspiracji. Wraz z jeszcze większą niż do tej pory liczbą decyzji do podjęcia w DEUS EX: MANKIND DIVIDED, gracz będzie mógł w pełni doświadczyć niezwykłości DEUS EX.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Dragon Ball Z: Kakarot