[AKTUALIZACJA] Nowy Watch Dogs z podtytułem Legion. Pohakujemy Londyn

Tuż przed tegorocznymi targami E3, do sieci wyciekły pierwsze informacje dotyczące nowej odsłony serii Watch Dogs. Gra będzie nosić podtytuł „Legion” i przeniesie nas na ulice Londynu niedalekiej przyszłości, w rzeczywistości „po-brexitowej”. Największą nowością produkcji ma być możliwość „hakowania” każdego, napotkanego NPC-a, co pozwoli przejąć nad nim kontrolę, zaś każdy z nich posiadać będzie m. in. własne animacje czy głos, na bieżąco generowane przez silnik gry.

Więcej szczegółów dotyczących Watch Gods Legion poznamy na konferencji Ubisoftu na tegorocznych targach E3. Po niej zaktualizujemy tę wiadomość.

AKTUALIZACJA @ 13.06:

Zgodnie z przewidywaniami, na konferencji Ubisoftu po raz pierwszy pokazano nowe Watch Dogsy. Rzeczywiście tym razem odwiedziemy Londyn, jednak nie taki jaki znamy z rzeczywistości, a skorumpowany, rządzony przez oportunistów. Staniemy na czele ruchu oporu, który będzie chciał przywrócić miasto jego mieszkańcom. Największą nowością ma być werbowanie członków wspomnianego ruchu i wcielanie się w nich, wykorzystując ich umiejętności. Jako przykład pokazano… babcię w akcji. Co więcej, naszym zespołem będziemy mogli działać w sieci, kooperując z innymi graczami.

Poniżej zobaczycie zwiastun oraz rozgrywkę z gry, a także klip prezentujący zawartość edycji kolekcjonerskiej gry. Watch Dogs Legion ukaże się 6 marca 2020 roku.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Ghost of Tsushima