Od dzisiaj dostępny jest fabularny dodatek do Inkwizycji, ale na razie nie dla PlayStation

Nieczęsto zdarza się, że rozszerzenie do dużej gry wychodzi następnego dnia po jego zapowiedzi, ale tak właśnie stało się w przypadku dodatku do Dragon Age: Inkwizycja. Od dzisiaj można pobierać Szczęki Hakkona, ale na razie nie na konsole PlayStation.

Rozszerzenie, zapowiedziane wczoraj, ukazało się pecetach i Xboxie One jako czasowy exclusive, a na PS3 i PS4 trafi w ciągu najbliższych tygodni. Przedstawia ono historię ostatniego Inkwizytora i potężnego smoka. Obejrzyjcie zwiastun i zapoznajcie się z oficjalną informacją dystrybutora.

Poznaj losy ostatniego Inkwizytora oraz potężnego smoka, na którego polował. Zapuść się w dziką gęstwinę pełną Awarów, ceniących sobie niezależność łowców zamieszkujących południowe, górzyste tereny Thedas. Odkryj ich kulturę, aby dowiedzieć się, jaki los spotkał ostatniego Inkwizytora oraz smoka, którego ścigał. Odszukaj starodawną tevinterską fortecę skrywającą niebezpieczny sekret. Podczas tej nowej przygody stawisz czoła potężnym przeciwnikom, zdobędziesz legendarne pancerze oraz uzbrojenie i zmierzysz się ze starożytnym bogiem wojny, którego celem jest zniszczenie świata.

Cechy:

  • Odkryj zapomniany rozdział historii Inkwizycji i poznaj losy ostatniego Inkwizytora;
  • Spenetruj nową rozległą krainę z gęstymi lasami i terenami górzystymi;
  • Zniszcz pradawny kult i zyskaj sobie szacunek awarskich wojowników;
  • Umocnij Inkwizycję, wykonując nowe operacje odblokowywane dzięki twoim odkryciom.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas