Pigo0ła #45 – czyli w skrócie o tym, o czym nie napisaliśmy w zeszłym tygodniu

Pigo0ła #45 – czyli w skrócie o tym, o czym nie napisaliśmy w zeszłym tygodniu

Pigo0ła to stały, poniedziałkowy (tym razem wyjątkowo – wtorkowy) kącik, gdzie znajdziecie skrót informacji z minionego tygodnia, które były zbyt krótkie/zbyt mało istotne, aby znaleźć się na kikoo w formie pełnoprawnego newsa, a o których mimo wszystko warto napisać i przeczytać.

Zeszły tydzień (14 – 20 grudnia) obfitował w takie, nienapisane przez nas nowinki…

Polska Liga PlayStation Plus będzie cyklem miesięcznych turniejów w najpopularniejsze gry dostępne na PlayStation 4. Pierwszym tytułem w ramach którego uczestnicy będą rywalizować jest Star Wars Battlefront. Partnerem pierwszego turnieju w ramach Polskiej Ligi PlayStation Plus jest Electronic Arts Polska.

W pierwszym miesiącu zmagań gracze będą mieli okazję rywalizować w dwuosobowych zespołach w grze Star Wars Battlefront w trybie „Przetrwanie”. Stawką zawodów jest nie tylko zwycięstwo, ale także nagrody:

1 miejsce: 2 x DualShock 4 Star Wars Edition, Headset PS4 oraz PS Plus na 3 miesiące
2 miejsce: 2 x DualShock 4 oraz PS Plus na 3 miesiące
3 miejsce: 2 x PlayStation Camera i PS Plus na 3 miesiące

Rozgrywki startują już 18 grudnia i potrwają do 29 stycznia. W tym czasie każdy może dołączyć do ligi i walczyć o jak najwyższe miejsca w tabeli. Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody. Organizatorzy przygotowali również niespodzianki dla pozostałych zawodników.

Zapisy do zawodów otwarte są dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4 oraz gry Star Wars Battlefront, którzy są subskrybentami PlayStation Plus. Swój zespół można zagłosić na oficjalnej stronie Polskiej Ligi PlayStation Plus.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Final Fantasy VII Remake