PlayStation 5 – specyfikacja, akcesoria, gry na start. Podsumowanie informacji o nadchodzącej konsoli Sony

PlayStation 5 – specyfikacja, akcesoria, gry na start. Podsumowanie informacji o nadchodzącej konsoli Sony

Od kilku dni wiemy, że PlayStation 5 zadebiutuje w Polsce 19 listopada, czyli już za niecałe dwa miesiące. Jak można się było spodziewać, gracze rzucili się na sprzęt i złożyli tyle zamówień przedpremierowych, że tych w sklepach już składać nie można, zapewne z obawy, że Sony może nie dostarczyć odpowiedniej ilości sprzętu. Trzymamy oczywiście kciuki, aby każdy chętny – do końca roku – nabył swój egzemplarz, tymczasem zapoznajcie się ze szczegółami dotyczącymi konsoli PS5 oraz jej premiery.

Poniżej zapoznacie się m. in. ze szczegółową specyfikacją konsoli, dostępnymi akcesoriami, z wyglądem pudełek czy z grami, które dostępne będą na premierę:

SPECYFIKACJA

Na PS5 będzie można instalować gry w segmentach (np. tylko tryb single lub multi), będzie można dołączyć dysk zewnętrzny, z PS5 współpracować będą gogle PS VR, a dzięki wstecznej kompatybilności zagramy w ok. 95% gier z PS4. Z informacji dotyczących specyfikacji pada DualSense warto odnotować, że kontroler będzie miał baterię o pojemności 1560 mAh.

Jeśli chodzi o akcesoria to 19 listopada kupimy, oprócz wspomnianego w poprzednim zdaniu pada (319 zł), stację do jego ładowania (139 zł), headset Pulse 3D (449 zł), kamerę (269 zł) i pilota (139 zł).

A w co zagramy? Oto lista tytułów, które ogramy w dniu premiery PS5:

TYTUŁY STARTOWE:

A na koniec, poniżej, obejrzyjcie filmowe podsumowanie o tym, co powinniśmy wiedzieć o PS5 przygotowane przez kanał PlayStation Access oraz zobaczcie wspomniane grafiki pudełek, w których zabierzemy zakupioną konsolę do domu:

Zostaw komentarz