Polacy też pojeżdżą na jednośladach. Premiera przesunięta na 27 marca

RIDE to stworzona przez włoskie studio Milestone produkcja, która pozwoli pościgać się na jednośladach. Do teraz nie było wiadomo czy tytuł ukaże się w Polsce, ale dzięki cdp.pl tak się ostatecznie stanie.

Jednocześnie pojawiła się informacja, że gra została opóźniona na całym świecie o tydzień i zadebiutuje 27 marca. Poniżej zapoznacie się z oficjalnym opisem gry oraz wyglądem okładki. Tytuł pojawi się na PS3 i PS4.

RIDE daje graczom szansę wsiąść na ponad setkę motocykli w 4 różnych kategoriach: superbike, supersport, naked i motocyklach historycznych. Gnać można po wielu różnych torach miejskich, terenowych i historycznych, dobrze znanych w świecie wyścigów motocyklowych. W RIDE gracze będą mieli do dyspozycji niespotykane dotąd możliwości personalizacji pojazdów oraz kierowców – szeroki wachlarz opcji bardzo długo nie pozwoli się nudzić. Zarówno gracze, jak i kierowcy docenią autentyczność wrażeń w tej produkcji.

Gra zaoferuje wysoki poziom realizmu, ponad 100 pojazdów oraz możliwość ich drobiazgowej modyfikacji, różnorodne lokacje, szeroki wybór trybów gry oraz dowolne kształtowanie poziomu trudności.

Zostaw komentarz

Na tapecie
Dreams