Pro Evolution Soccer 2019 oficjalnie zapowiedziane. Piłka od Konami zadebiutuje w sierpniu

Konami oficjalnie ogłosiło tegoroczną edycję Pro Evolution Soccer. PES 2019 ukaże się 30 sierpnia jedynie na PlayStation 4, a więc zeszłoroczna edycja była ostatnią, w którą grać mogli jeszcze posiadacze PS3. Na okładce standardowej edycji zobaczymy Phillippe’a Coutinho z FC Barcelony, edycje specjalne sygnowane będą natomiast twarzą Davida Beckhama.

Jeśli chodzi o zmiany to na tę chwilę wiadomo, że rewolucji nie będzie. Tryb menadżera doczeka się trzech usprawnień: nowych, licencjonowanych lig (na razie nie wiadomo jakich), przedsezonowego turnieju International Champions Cup oraz zmian w systemie przeprowadzania transferów. Również tryb myClub zostanie przebudowany. Pojawi się nowy rodzaj zawodników, którzy będą mieli znacznie polepszone statystyki, ale tylko przez ograniczony czas, na boiskach spotkamy także legendy piłki nożnej, jak wspomniany Beckham, a także Maradona, Nedvěd, Cruyff, Maldini, Gullit czy Kahn. Będziemy również co tydzień rozgrywać mecze z innymi graczami w ramach PES LEAGUE.

Jeśli chodzi stricte o rozgrywkę to otrzymamy jeszcze większą indywidualizację zawodników – chociażby animacja ich biegu będzie się różnić, po nieudanym strzale na ich twarzach zobaczymy różne reakcje czy grymasy. Zobaczymy też usprawnione oświetlenie czy jeszcze lepiej wyglądających kibiców na trybunach.

Poniżej zobaczycie pierwszy zwiastun Pro Evolution Soccer 2019:

Zostaw komentarz